Credo Solingen

O společnosti Credo Solingen

credo Solingen Logo

Společnost Credo Solingen byla založena již v roce 1924 a od té doby je propagátorem nového směru a celosvětovým předním dodavatelem nástrojů pro pedikúru vhodných pro profesionály i konečné zákazníky. Totéž se týká i nástrojů pro manikúru. Společnost Credo Solingen vlastní několik patentů a průmyslových vzorů.

Z nejznámějších výrobků, které tuto společnost proslavilo po celém světě je seřezávač kůže známý také pod názvem  ,,Credo Solingen“. V současné době je nejen tento, ale řada dalších nástrojů této společnosti kopírována a vyráběna pod jinými názvy.

Většina produktů se vyrábí a kontroluje v Německu. Součástí filozofie je vyrábět většinu výrobků v Německu. To zaručuje neustálou nejvyšší kvalitu a Credo Solingen poskytuje místní pracovní příležitosti.

Společnost Credo Solingen – jeden z hlavních výrobců mechanického pedikérského, manikérského zboží a patří k průkopníkům v oblasti výrobků pro pedikúru a manikúru. Asi 50 zaměstnanců se snaží o to, aby se společnost stále více etablovala, a aby se rozvíjely trhy v Německu i v zahraničí.

Credo Solingen vyváží své výrobky do 70 zemí světa. Téměř 65 % z celkového obratu se týká vývozu. Ačkoliv ekonomická situace dnes není snadná, pro společnost Credo Solingen je důležité ponechat si sídlo a výrobu v Solingenu v Německu.

Upozornění! Solingen je město v západní částí Německa – SRN. Pouze název tohoto města na výrobku ještě v žádném případě nezaručuje špičkovou kvalitu a místo původu! Za kvalitu vždy ručí výrobce svým obchodním jménem, a proto uvádí název formou loga nebo vypsaným názvem přímo na výrobku. Například:     

credo Solingen Logo

,,Credo Solingen dodává kvalitu na základě zkušeností již od roku 1924.“